بیانیه کانون فرهنگی هنری شهید علایی به مناسبت 12فروردین

بیانیه کانون فرهنگی هنری شهید علایی به مناسبت 12فروردین

 12 فروردین عصاره یک تاریخ سراسر خون و شهادت و تبلور آن همه عشق ها، آرمان ها، اسلام خواهی ها، حق پرستی ها و باطل ستیزی هاست ، 12 فروردین روز احقاق حق، روز پیروزی دین است.

 جمهوری اسلامی ودیعه الهی در دست ماست و روز 12 فروردین روز بیعت ما با اسلام، برای دفاع و حمایت و فداکاری در راه این انقلاب مقدس است که راهش همان اسلام و حاکمیت قرآن است. جمهوری اسلامی که تجسّم عینی آن همه شعارها و فریادها و خواستن ها و طلب ها و عطش ها بود، با همه سنگینی اش، روی 12 ستون نورانی و سرخ نهاده شد ، 12 فروردین خندقی بود که حفر گردید و احزاب قریش و کفار حجاز، از بیعتگران مؤمن و امت محمد(ص)، باز شناخته گردیدند، 12 فروردین روز جمهوری اسلامی صراط بُرنده و لغزنده و باریکی بود که بر فراز جهنم خودخواهی ها و شرق گرایی ها و غرب زدگی ها و قدرت طلبی ها کشیده شد، تا این امت را به جنه المأوای خداباوری و اسلام خواهی و حق جویی رهنمون شود.

 12 فروردین روز بلوغ فکری و سیاسی این امت در سایه اسلام بود 12فروردین یکی از ایام الله بود، روزی مبارک و مقدس که دهانی به وسعت ایران با فریادی رعدآسا و پرطنین جمهوری اسلامی را آری گفت ،12 فروردین روز احقاق حق بود، روز پیروزی دین، روزی که افسون ساحران جادوگر و تلاش خنّاسان وسوسه گر، باطل گشت ، روزی که کشتی این امت در ساحل استقرار و استقلال لنگر انداخت.
مردم ایران اسلامی اگرچه در طول مبارزات انقلابی خود شعار استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی را در سرلوحه شعارهای خود قرار داده بودند و به این ترتیب با فریادهای خود اجماع قاطع خود را در مورد جمهوری اسلامی اعلام کرده بودند اما جهت تثبیت ثمره مبارزات اسلامی خود در روزهای دهم و یازدهم فروردین 1358 با حضور در پای صندوق های رای به جمهوری اسلامی  رای قاطع دادند.

 امسال نیزکه به فرموده ولی امرمسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای سال حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی نام گرفته است،مردم ایران اسلامی مانند سال 1358پای صندوق های رای حاضر خواهندشد و حماسه دیگری مانند سال 1358را خواهند آفرید،وبدین وسیله مشت محکمی بر دهان یاوه گویان مستکبرخواهندزدو به آنها خواهند فهماندکه فشارهای اقتصادی مانع پشتیبانی ملت از نظام اسلامی نخواهد شد.

/ 0 نظر / 12 بازدید