امام جمعه بیله سوار گفت:اگر اصل وحدت و یکپارچگی در بین مسلمین حفظ می شد کسی جرات

بیله سوار:امام جمعه بیله سوار گفت:اگر اصل وحدت و یکپارچگی در بین مسلمین حفظ می شد کسی جرات حمله به سوریه را نداشت.
 
 
 

به گزارش خبرنگار کانون فرهنگی هنری شهید علایی ،حجت‌الاسلام کریم قیاسی امام جمعه بیله سوار در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان اظهار داشت:رفتارها و حرکتهای غیرعقلانی و دوگانگی رژیم‌های استکباری با هیچ منطق و عقلی سازگار نمی‌باشد چرا که به معنای واقعی این رژیم‌های پست و فرومایه جامعه بشری را به تعارض مختلف سوق دادند.

امام جمعه بیله سوار خاطرنشان کرد:بر اساس قانون سازمان ملل حمله به یک کشور باید با مجوز سازمان ملل باشد اما این کشورهای مستکبر با اغماض و بدون کسب مجوز سعی در حمله به سوریه را دارند که این حمله زیاده‌خواهی آمریکا و غرب  نشان می دهد.

خطیب جمعه بیله سوار یادآور شد:بی‌توجهی به اصل وحدت در بین امت اسلامی باعث شده تا آمریکا و غرب در فکر حمله به سوریه باشند در غیر اینصورت اگر این وحدت و یکپارچگی حفظ می‌شد امروز کسی جرات حمله به سوریه را نداشت.

حجت‌الاسلام  قیاسی با اشاره به فرا رسیدن سالروز شهادت امام جعفر صادق افزود: این امام همام دانشگاهی از تربیت و تعالی اسلام را تدارک دیده بود که فارغ‌التحصیلان آن شجاع‌ترین نیروهایی بودند که همیشه و در تمام عرصه‌ها به نشر و ترویج اندیشه اسلامی و دینی پرداختند.

قیاسی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به عنوان دولتمردان ساده‌زیست اما شجاع بیان داشت: شهیدان رجایی و باهنر به واسطه برجستگی‌هایی که در دوران مسئولیت داشتند همیشه مورد احترام و مقبول مردم ایران اسلامی و آزادیخواهان جهان هستند.

/ 0 نظر / 10 بازدید