مبارزه با مفاسد اقتصادی مطالبات بحق ملت ایران است

 
 
 
 
 
بیله سوار:امام جمعه بیله سوار گفت:مبارزه جدی با مفاسد اقتصادی مطالبات بحق ملت ایران است که سران سه قوه باید اقداماتی انجام دهند.

به گزارش خبرنگار کانون فرهنگی هنری شهید علایی،حجت الاسلام کریم قیاسی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر بیله سوار با تسلیت ایام شهادت امام یازدهم شیعیان حضرت امام حسن عسگری (ع) ،اظهار داشت:رهبر معظم انقلاب 12 سال پیش در نامه ای به سران سه قوه خواستار مبارزه جدی با مفسدان اقتصادی شدند.

امام جمعه بیله سوار با بیان اینکه ملت غیور ایران هیچ وقت بخاطر گرانی اخیری که در مملکت بوجود آمده به انقلابی که با تقدیم هزاران شهید استوار شده پشت نمی کنند گفت: مطالبات بحق ملت ایران مبارزه جدی با مفاسد اقتصادی است ولی تاکنون اقدام جدی از سوی سه قوه صورت نگرفته است.

حجت الاسلام قیاسی خاطرنشان کرد:دولت، مجلس و دستگاه قضایی در قبال خون شهدا و ملت ایران که انقلاب اسلامی ایران را با تحمل رنج ها و مشقت ها به این نقطه رسانده اند مسئولیت دارند و باید به وظایف خود عمل کنند.

امام جمعه بیله سوار با بیان اینکه ما با اهمال و سستی در وظیفه خود نتوانستیم با مفاسد اقتصادی مبارزه کنیم افزود:اگر با مفسدان اقتصادی به طور قاطع برخورد می شد امروز دیگر شاهد تکرار چنین مشکلاتی در جامعه اسلامی ایران نبودیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم قم نیز گفت:چهره واقعی آمریکا در مذاکرات اخیر در دیدگاه ملت‌های جهان پدیدار گشت و همه دنیا به خباثت و عهدشکنی آمریکا در مذاکرات پی بردند.

این مسئول ادامه داد:اگر آمریکا و اسرائیل تا حالا برای ایران کاری نکردند معنی آن این نیست که نمی خواهند بلکه نتوانستند چون وجود ایمان راسخ و بصیرت ملت ایران نسبت به جبهه دشمن این اجازه را به آمریکا و غرب نداده است.

امام جمعه بیله سوار افزود:ملت انقلابی ایران برای عبور از مشکلات با ایمان راسخ و بصیرت نسبت به دشمن و فراموش نکردن دشمنی او، بر توانایی ها و ابتکارهای داخلی ملت و استعدادهای جوان تکیه کرد و چشم به خارج ندوخت.

حجت الاسلام قیاسی در بخش پایانی سخنان خود با تاکید بر اینکه مسئولان باید برای سر و سامان دادن به تنها بیمارستان بیله سوار اهتمام جدی داشته باشند.

وی افزود:نبود متخصص و فوق تخصص در بیمارستان امام خمینی(ره) بیله سوار این شهرستان را از نعمت مسافرانی که از تبعه آذری برای درمان می آیند محروم کرده و آنان را مجبور می کند که برای درمان به شهرستانهای دیگر بروند.

این مسئول از دیگر مشکلات حاد بیمارستان این شهرستان را رعایت نکردن یک عده از شهروندان در برخورد با پزشکان و پرستاران بیمارستان عنوان کرد و گفت: ما نباید اجازه بدهیم که یک عده با ندانم کاری های خود اعتبار مردم این خطه مرزنشین را با برخورد های نامناسب  با پزشکان و پرستاران امنیت آنان را به خطر بیندازند که امیدواریم مسئولان با همکاری مردم مرزنشین این منطقه این مشکل محسوس را سروسامان دهند.

انتهای پیام/

/ 0 نظر / 14 بازدید